درباره سیتریکس ایران

سایبرتک ، بنیان گذار سیتریکس در ایران

سیتریکس یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین شرکتهای پیشرو در مجازی‌سازی برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های تحت ویندوز به شمار می‌آید. شرکت سیتریکس با درک دقیق و درست و درست نیاز‌ کاربران و مشتریان خود، راهکارهای نوینی برای مجازی‌سازی برنامه‌های کاربردی و دسکتاپ‌ها ارائه داده است.

با گسترش فعالیت‌های کاری و اقتصادی شرکت‌ها و موسسات دولتی و خصوصی، لزوم مدیریت متمرکز اطلاعات و پایگاه‌های داده و برنامه‌ها بیش از پیش اهمیت یافته است. مدیران ارشد سازمان‌ها و مسئولین واحدهای مختلف نیاز دارند تا در هرمکانی، هر زمان و تحت هر شرایطی بتوانند به اطلاعات و برنامه‌های خود دسترسی داشته باشند. شرکتهای مختلف بزرگ و کوچکی سعی در حل این نیاز به بهترین شکل ممکن داشته‌اند اما تجربه نشان داده است که شرکت سیتریکس در ارائه این توانمندی کاملا موفق بوده و توانسته رضایت شرکتهای مختلف را جلب کند.

با توجه به امکاناتی که محصولات سیتریکس در اختیار مدیران شبکه و کاربران خود می‌گدارند، این محصولات به سرعت مورد استقبال بسیاری از شرکتهای بزرگ و کوچک در سرتاسر دنیا قرار گرفتند. با توجه به پیشرفت‌هایی که در زمینه مجازی‌سازی در خصوص امکان ارائه و اجرای نرم‌افزارها در خارج از محدوده دیتا‌سنترها و رها سازی کارکنان از محدوده‌ی فیزیکی محل کار خود، و ابداع روشهای جدید برای کار کردن و ارائه خدمات نوین به کاربران شبکه حاصل گردید، شرکت مهندسی سایبرتک نیز از همان ابتدا با هوشمندی و شناخت کامل از زیرساخت‌های کشور و تجربه‌ی کار در شرایط گوناگون، پیاده سازی پروژه های مجازی سازی را برای سازمانها و شرکت های ایرانی باعث افزایش کارایی و امنیت آنها دانسته و با تاسیس دپارتمان سیتریکس و فراهم نمودن امكانات و آموزش كادر علمی خود و اخذ نمایندگی از شركتهای معتبر، اولین و تخصصی ترین مركز مشاوره، آموزش، فروش، نصب و راه اندازی را جهت ارائه این خدمات در ایران بوجود آورده است.

Web Analytics